Scouting en het coronavirus (COVID-19)

Het coronavirus is volop in het nieuws en Scouting Nederland houdt de berichtgeving hierover scherp in de gaten. Hieronder vind je de antwoorden op de meest gestelde vragen over Scouting en het coronavirus. Voorzitters en secretarissen van alle Scoutingorganisaties worden persoonlijk geïnformeerd indien de overheid haar maatregelen aanpast welke effect hebben op Scoutingactiviteiten. Gelijktijdig wordt deze pagina geüpdatet en het nieuws medegedeeld op social media om als officiële informatiebron te dienen. Scouting Nederland wil ouders, jeugdleden en betrokkenen vragen om de vrijwillige groepsbesturen en leiding de tijd en ruimte te geven om versoepelde maatregelen te verwerken binnen de eigen vereniging.

Downloads

Hier vind je de meest recente factsheet. Ga naar Corona en Scouting voor alle downloads over het coronavirus met betrekking tot Scouting.

Factsheets

Corona en scouting vanaf 14 oktober
880,9KB
Corona en scouting vanaf 29 september
2,2MB
Corona en scouting vanaf 27 september
1,9MB
Corona en scouting vanaf 23 september
1,9MB
Corona en scouting vanaf 21 september
1,8MB
Corona en scouting vanaf 25 augustus
1,8MB
Corona en Scouting vanaf 1 juli – update 25 juni
1,2MB

Plaats een reactie

Copy link
Powered by Social Snap